Машина з забивання голів: крута "гармата" Яремчука допомогла "Генту" обіграти "Вольфсбург"

8 листопада 2019, 09:12
Українець знову відзначився за клуб

Роман Яремчук / Фото: Reuters

Нападаючий збірної України Роман Яремчук забив свій 14-й м'яч у поточному сезоні за "Гент", чим допоміг перемогти "Вольфсбург". Паралельно йшов поєдинок "Олександрія" – "Сент-Етьєн", де ми вели онлайн матчу.

За рахунку 0:1 на користь суперника гравець атаки бельгійського клубу на 40-й хвилині відновив рівновагу в грі.

Яремчук із льоту пробив точно в кут воріт. Удар українця був точним і сильним. Цей поєдинок виграв "Гент" із рахунком 3:1.Таким чином, бельгійський клуб вийшов на першу сходинку турнірної таблиці.

Дивіться огляд матчу "Вольфсбург" – "Гент":

Ми також розповідали, що Яремчук не відмовляється від своїх слів про Росію. Яремчук відреагував на істерію, яка розгорілася в Росії після його іронічного коментаря на адресу збірної Росії, яка зібралася перемагати на Євро-2020 після перемоги над Шотландією.

Нагадаємо, що раніше Роман Яремчук оформив дубль у матчі проти "Вольфсбурга" в Лізі Європи і допоміг "Генту" уникнути поразки. Рятівний м'яч українець забив на четвертій компенсованій хвилині до другого тайму.