Мар'ян Швед провів перший матч за "Селтік"

29 червня 2019, 22:19
Український футболіст відіграв 45 хвилин у товариському поєдинку

Мар'ян Швед в дебютному поєдинку за "Селтік" / Фото: Twitter

Український півзахисник "Селтіка" Мар'ян Швед дебютував за новий клуб вийшовши в стартовому складі в товариському матчі проти австрійського "Вінера". Швед відіграв перші 45 хвилин матчу і був замінений після перерви.

На 17-й хвилині Швед спробував виконати удар здалеку, але його парирував голкіпер. На 33-й хвилині Швед на пару з Форрестом створили відмінний момент для Макгрегора, але той його не реалізував.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, а в другій половині "Селтік" спочатку пропустив, а потім двічі забив і вирвав перемогу – 2:1.

Нагадаємо, шотландці купили півзахисника у "Карпат" взимку і залишили його в оренді до кінця сезону, але на початку травня Швед приєднався до команди і був представлений в якості гравця.

Мар'ян Швед провів успішний сезон у Прем'єр-лізі. Він забив 15 голів і зробив 4 результативні передачі в 26 матчах за львівські "Карпати".

Для 21-річного Шведа – це не перший вояж за кордон. З 2015 по 2017 рік він був в структурі іспанської "Севільї", проте не провів жодного матчу в основному складі клубу.