Мартен Фуркад виграв гонку переслідування

14 грудня 2014, 16:35
Кращий з українців Артем Прима – в третьому десятку

Чергова перемога Фуркада. Фото AFP

Чоловічий персьют завершив програму другого етапу Кубка світу в Хохфільцені. Перша половина дистанції була справжнім переслідуванням : першим йшов переможець спринту Йоханнес Бо, а за ним – велика група суперників секундах в 20 -ти. Поки у норвежця йшла стрілянина, його першій позиції ніхто не погрожував . Але як тільки Бо- молодший двічі помилився в першій стійці, він тут же втратив лідерство , і навіть незважаючи на чистий четвертий рубіж , повернутися на подіум вже не зумів.

А після першої стійки попередній подіум поділили Мартен Фуркад , Симон Шемпп і Яків Фак . Так вони і фінішували . Але якщо француз і німець були ідеально точні на всіх чотирьох рубежах , то словенець в останній стрільбі одного разу схибив, і змушений був добувати " бронзу" у важкій боротьбі з тим же Йоханнесом Бо і Антоном Шипуліним.

Знову кращим серед наших біатлоністів став Артем Прима – він зумів зберегти місце в тридцятці найкращих . Прогресу з 36- го на 31-е місце домігся Дмитро Підручний. Прикро, що Артем і Діма не впоралися з останніми пострілами , причому у Підручного це виявився єдиний промах в гонці .

Кубкові очки зумів набрати і Сергій Семенов , який фінішував 35- м . Поліпшив своє місце після спринту і Олександр Жирний , але чотири промахи поки не дозволили йому боротися за кубкові очки .

Завдяки перемозі і провалу Свендсена , перше місце в загальному заліку знову зайняв Мартен Фуркад . Після 81- го місця в відкривала сезон у чоловіків індивідуалці Остерсунді , переможець торішнього Кубка світу вже до закінчення другого етапу повернув собі жовтий боб . Свендсен відстає від француза на 13 очок. Кращий з українців, Сергій Семенов, на 21-му місці.