Мартен Фуркад фінішував з прапором і завоював "золото"

12 лютого 2018, 14:49
Французький біатлоніст переміг в гонці переслідування на Олімпіаді в Пхенчхані

Мартен Фуркад фінішував з прапором. Фото: AFP

Французький біатлоніст Мартен Фуркад завоював золоту медаль в гонці переслідування на Олімпійських іграх в Пхенчхані.

У понеділок Фуркад, який стартував в пасьюті восьмим, пройшов дистанцію 12,5 км з одним промахом на чотирьох вогневих рубежах за 32 хвилини 51,7 секунди. Француз став триразовим олімпійським чемпіоном.

"Срібло" несподівано завоював швед Себастьян Самуельсон (один промах; +12,0). "Бронза" дісталася німцеві Бенедикту Доллю (один промах; +15,1).

Це перша біатлонна гонка на Олімпіаді-2018, в якій "золото" дісталося не представнику Німеччини. Раніше двічі перемагала Лаура Дальмаєр, а у чоловіків спринт виграв Арнд Пайффер.

Українські спортсмени знову залишилися без медалей. Дмитро Підручний з чотирма промахами посів 34-те місце, Артем Прима (6 промахів) – 38-ме місце, а Сергій Семенов і зовсім фінішував на 49-му місці (5 промахів).

49. Сергій Семенов (1+0+2+2) +5:32.0

Зазначимо, що саме біатлон усіма експертами називається тим видом, де українські спортсмени реально можуть завоювати медаль на зимових Іграх. Щоправда, більше це стосується жіночого біатлону.

Нагадаємо, що Олімпіада-2018 в південнокорейському Пхенчхані відбудеться з 9 по 25 лютого. У ній беруть участь спортсмени з 92 країн і буде розіграна рекордна для зимових Ігор кількість медалей – 102 комплекти.