"Марсель" обіграв кривдника "Зорі" і вийшов до чвертьфіналу Ліги Європи

15 березня 2018, 22:02
Французький клуб обіграв вдома і на виїзді

Фото AFP

Французький "Марсель" вдруге обіграв "Атлетик" з Більбао в 1/8 фіналу Ліги Європи. Матч-відповідь у Більбао завершився з рахунком 2: 1 на користь "Марселя".

У першому таймі рахунок відкрив Дімітрі Пайє, а після перерви команди обмінялися голами – спочатку подвоїв перевагу гостей Лукас Окампос, а потім Іньякі Вільямс трохи підсолодив поразку для своєї команди.

До того ж "Атлетик" догравав матч у меншості – головний бомбардир команди Аріс Адуріс заробив вилучення за 15 хвилин до фінального свистка.

Нагадаємо, що тиждень тому "Марсель" вдома обіграв "Атлетик" з рахунком 3: 1.

"Атлетик" – "Марсель" – 1: 2

Голи: Вільямс (74) – Пайє (38, пен), Окампос (52)

"Атлетик": Яго Еррерін, Йерай Альварес (Нуньєс, 44), Іньїго Лекуе, Де Маркос, Ечейта, Ітурраспе, Беньят (Мікель Весга, 79), Мікель Ріко (Сусаєта, 23), Кордоба, Іньякі Вільямс, Адуріс.

"Марсель": Манданда, Сакаї, Рамі, Роланду, Амаві, Лопес (Сансон, 78), Луїс Густаво (Замбо-Ангісса, 56), Пайєт, Окампос, Флоріан Товен (Сарр, 67), Мітроглу.

Попередження: Адуріс (15), Рамі (48), Іньякі Вільямс (61).

Вилучення: Адуріс (76).