"Марсель" можуть позбавити очок у чемпіонаті Франції через безчинства вболівальників

28 січня 2019, 11:13
Гра переривалася на 38 хвилин через те, що фанати почали кидати петарди і фаєри на поле

/ Фото: AFP

Дисциплінарний комітет Професійної футбольної ліги Франції проведе спеціальну нараду з приводу можливого покарання "Марселя". Як повідомляє L'Equipe, члени комітету в режимі телеконференції обговорять події на матчі чемпіонату Франції між "Марселем" і "Ліллем" (1:2). Гра переривалася на 38 хвилин через те, що фанати "Марселя" почали кидати петарди і фаєри на поле.

Дубль у складі "Лілля" зробив Ніколя Пепе (45-я і 94-а хвилини), який забив перший гол з пенальті. У "Марселя" відзначився Маріо Балотеллі (95). Нагадаємо, що італійський форвард підписав з "Марселем" контракт до кінця сезону і заробить близько трьох мільйонів євро.

Зазвичай дисциплінарний комітет засідає в середу, а таку терміновість французька преса пов'язує з можливою серйозністю покарання. За даними джерела, розглядатимуться різні сценарії: від часткового закриття трибун до позбавлення "Марселя" очок.

Раніше УЄФА виніс рішення скасувати умовне відсторонення французького "Марселя" від єврокубків строком на один сезон, при цьому зберігши низку інших санкцій. Клуб був покараний за неодноразові порушення порядку вболівальниками клубу на матчах Ліги Європи-2017/18.