12 липня 2017, 20:07
Лідерство в генеральній класифікації зберіг Крістофер Фрум

Марсель Кіттель финиширует. Фото AFP

Німець Марсель Кіттель з команди Quick-Step Floors переміг на одинадцятому етапі багатоденної велогонки "Тур де Франс".

У середу гонщики подолали 203,5 км. Кіттель, який виграв вже п'ять етапів нинішнього "Тура", фінішував з рахунком 4 години 34 хвилини 27 секунд. Другим став голландець Ділан Груневег з Lotto NL-Jumbo, третім – норвежець Едвальд Боассон Хаген з Dimension Data.

Лідерство в генеральній класифікації зберіг британець Крістофер Фрум з Sky (47 годин 1 хвилина 55 секунд). Друге місце займає італійський велогонщик Фабіо Ару з "Астани" (+0,18). Замикає трійку лідерів француз Ромен Барді (+51 секунда) з AG2R La Mondiale.

Дванадцятий етап багатоденки протяжністю 214,5 км пройде в четвер.

Нагадаємо, що Кіттель на фініші сьомого етапу "Тур де Франс" випередив суперника на 0,0003 секунди.

А під час дев'ятого етапу було кілька серйозних падінь і сходжень.