Марсель Хіршер в сьомий раз виграв "Кришталевий глобус"

4 березня 2018, 17:14
Дворазовий чемпіон Пхенчхана-2018 здобув перемогу в загальному заліку Кубка світу

Хіршер на трасі. Фото AFP

Австрійський гірськолижник Марсель Хіршер в сьомий раз поспіль став володарем великого "Кришталевого глобуса", який вручається за перемогу в загальному заліку Кубка світу.

Австрієць в неділю виграв слалом на етапі Кубка світу в Краньська-Гора (Словенія), за підсумками двох спроб показавши результат 1 хвилина 49,22 секунди. Другим став норвежець Хенрік Крістофферсен (1.50,44), бронза у швейцарця Рамона Ценхойзерна (1.50,83).

Хіршер набрав тисячу чотиреста дев'яносто чотири очки в загальному заліку Кубка світу, тоді як в активі його найближчого переслідувача Крістофферсена 1205 очок, і він не зможе наздогнати австрійця, оскільки не виступає в швидкісних дисциплінах і до кінця сезону зможе заробити максимум 200 очок. Також Хіршер виграв малий Кришталевий глобус в слаломі і гігантському слаломі.

Австрійський гірськолижник, якому 2 березня виповнилося 29 років, на Олімпіаді в Пхенчхані завоював дві золоті медалі.

Спочатку Хіршер став першим в суперкомбінації. Після швидкісного спуску він займав лише 12 – е місце , а в слаломі показав кращий результат серед усіх учасників ( 45.96 ) , що дозволило йому посісти перше місце за загальним показником .

А через кілька днів Марсель став олімпійським чемпіоном в гігантському слаломі.