Маркевич: "Треба брати більш серйозних гравців"

26 листопада 2015, 23:16
Наставник "Дніпра" порадив Матеусу переходити на роботу арбітра

Мирон Маркевич. Фото AFP

Головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич прокоментував поразку від "Лаціо" (1: 3) і втрату шансів на вихід у плей-офф Ліги Європи.

"Не можна зупинятися. Перший гол – це Матеусу вже, напевно, потрібно переходити судити. Він даремно зупинився, мабуть, порахував, що там був штрафний. Ось команда отримала гол на перших хвилинах. А це завжди не дуже правильно. Тим більше, після такого моменту. Він досвідчений футболіст, але кинув грати.

Коли ми зрівняли рахунок, начебто зловили трохи гру, як отримали другий гол з нічого.

Будемо так говорити. Ми зіграли трохи краще, ніж з "Сент-Етьєном". Але цього мало, щоб виграти.

Коли вони забили, відразу відійшли назад. Зламати їхню оборону було не так просто. На жаль, поки Зозуля не може грати два тайми. Якби він був з самого початку, гра була б трохи іншою.

У "Лаціо" гравці більш зіграні. У нас багато футболістів, які таким складом грали вперше. У нас травми, багато футболістів пішли. Скажу відверто, новачки ніяк не можуть бути рівноцінні тим гравцям, які пішли.

Справа не в нефарті. Торік була боєздатна команда. Ми грали добре і в обороні, і в середині поля. Зараз все зруйнувалося, ми не можемо знайти оптимальний склад.

Якщо ми взимку не попрацюємо на трансферному ринку, так і триватиме. Треба брати більш серйозних гравців. Хоча б таких, які у нас були", – сказав Маркевич.