Марія Шарапова виграла другий поспіль матч після дискваліфікації за допінг

27 квітня 2017, 19:05
Шарапова обіграла Макарову у другому раунді тенісного турніру в Штутгарті

Марія Шарапова. Фото AFP

Російська тенісистка Марія Шарапова обіграла співвітчизницю Катерину Макарову у другому раунді турніру в Штутгарті в другому своєму офіційному матчі після дискваліфікації за вживання допінгу.

Шарапова, яка отримала від організаторів wild card, в четвер обіграла Макарову з рахунком 7:5, 6:1. Тенісистки провели на корті 1 годину 19 хвилин. Рахунок особистих зустрічей став 7-0.

У чвертьфіналі турніру в Штутгарті, призовий фонд якого перевищує 700 тисяч євро, Шарапову чекає зустріч з естонкою Анетт Контавейт.

Шарапова у червні 2016 року була дискваліфікована Міжнародною федерацією тенісу (ITF) на два роки за вживання мельдонію. Пізніше Спортивний арбітражний суд (CAS) скоротив термін усунення до 15 місяців.