"Маріуполь" вийшов у наступний раунд Ліги Європи

2 серпня 2018, 22:40
Український клуб у додатковий час вирвав перемогу у "Юргордена"

"Маріуполь" йде далі

Сьогодні "Маріуполь" приймав шведський "Юргорден" у другому раунді кваліфікації Ліги Європи, і справа закінчилася екстра-таймом. Але успішним для українців!

Після виїзної нічиєї тижневої давності (1: 1), головним для "Маріуполя" в матчі-відповіді було – не пропустити. Пам'ятаючи недільні 1: 4 від дебютанта УПЛ "Десни", побоювання були. Мабуть, з цієї причини коуч шведів Озджан Мелькеміхель напередодні матчу зізнавався, що у нього хороші передчуття, і на гру вийшов в клубному поло блакитного кольору – кольору надії.

Олександр Бабич, як і обіцяв після фіаско від чернігівців, повернувся до схеми з трьома захисниками, яка виправдала себе в Швеції. "Юргорден", за підтримки півтори тисячного загону фанатів зі Швеції, з перших хвилин прибрав ініціативу до своїх ніг, але події особливо не форсував. І маріупольці півтора тайму тримали потрібний рахунок, кілька разів огризнувшись різкими контратаками. А перед екватором другої половини забили! Пихаленок підібрав відскок біля лінії штрафної, пробив навмання в бік воріт і м'яч, змінивши напрям від стегна Ульссона, прошмигнув у кут – 1: 0!

Шведи тут же завелися, притиснули азовців до їхніх воріт, і через 15 хвилин забили у відповідь. Знову, як і в стокгольмському матчі, Худжамова засмутив Баджо, якому вдався диво-гол – зльоту п'ятою, перебуваючи спиною до воріт. 1: 1 – повна рівність за сумою двох матчів. І значить: здрастуй, овертайм. А там "Маріуполь" знову повів у рахунку! Пенальті реалізував Руслан Фомін. Далі виручали удача і воротар Худжамов, так і закінчили – 2: 1 на користь "Маріуполя".