"Маріуполь" в меншості уникнув поразки в матчі з "Вересом"

14 жовтня 2017, 19:22
Команди обмінялися голами у другому таймі

Нічия на "Арені Львів"

Сьогодні в 12 турі чемпіонату України з футболу рівненський " Верес " приймав ФК " Маріуполь " .

Після досить спокійного першого таймі, другий відрізок матчу виявився багатим на події.

Господарі відкрили рахунок на 64-й хвилині. Після подачі зі штрафного Валерій Федорчук пробив головою в штангу, а Сергій Борзенко виявився першим на добиванні.

А через три хвилини гості залишилися в меншості. За грубий фол пряму червону отримав Сергій Яворський.

Проте, "Маріуполю" вдалося уникнути поразки. Після прострілу відзначився Андрій Тотовицький.

"Верес" – "Маріуполь" – 1: 1
Голи: Борзенко (64) – Тотовицький (80)
Видалення: Яворський (68)

Нагадаємо, що відкривав 12 тур Прем'єр-ліги поєдинок лідерів. У захоплюючому
матчі донецький "Шахтар" обіграв полтавську "Ворсклу" – 3:2.

Крім того , сьогодні " Зоря " на виїздімінімально обіграла кам'янську "Сталь" – 1:0.
А завтра одеський " Чорноморець " на своєму полі зустрінеться з київським " Динамо " (19:30 ) . напередодні матчуфутболісти і тренери "моряків" влаштували змагання з боулінгу.