"Маріуполь" втрачає очки і буде сподіватися на допомогу "Арсеналу"

17 березня 2019, 19:28
Приазовці зіграли внічию з "Карпатами" і не змогли собі гарантувати місце в ТОП-6

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Карпати"

Сьогодні у Львові відбувся матч 22 туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися "Карпати" і "Маріуполь". Якщо для перших гра турнірного значення не мала, то "городяни" зберігають шанси пробитися в ТОП-6.

Гостям вдався швидкий гол. На 9-й хвилині Зубков ефектно по дузі пробив точно в кут. "Карпати" змогли відігратися до перерви. Понд замкнув передачу Мякушко на 32-й хвилині. У другому таймі команди обмінювалися атаками, але ближче до голу були господарі. Однак Швед не зміг реалізувати вихід один на один.

Нічия – 1: 1 і розклади такі: щоб залишитися в першій шістці "Маріуполю" належить чекати результату завтрашнього матчу. Приазовцям потрібно, щоб "Арсенал" відібрав очки у "Ворскли". Інакше полтавчани будуть боротися за єврокубки, а "Маріуполь" – за виживання.

Нагадаємо, що сьогодні відбудеться ще один поєдинок 22 туру Прем'єр-ліги. Де дивитися матч "Олімпік" – "Динамо". До речі, напередодні матчу донецький клуб виступив з заявою, в якій йшлося, що помилки суддів не дозволили "Олімпіку" потрапити до першої шістки. Клуб навіть навів приклади провини арбітрів.