"Маріуполь" зіграє в півфіналі Кубка України

29 листопада 2017, 19:19
У поєдинку 1/4 фіналу команда на виїзді обіграла "Ворсклу" – 2: 1;

"Ворскла" - "Маріуполь" - 1: 2. Фото ФК "Маріуполь"

У чвертьфінальному матчі Кубка України "Маріуполь" здобув вольову перемогу над "Ворсклою". Поєдинок пройшов у середу і завершився з рахунком 2: 1 на користь команди Олександра Бабича.

Господарі першими відкрили рахунок: на 13-й хвилині Владислав Кулач зіграв на випередження і головою відправив м'яч у сітку воріт суперника. "Маріуполь" відігрався в першому таймі завдяки голу Андрія Борячука, а в другому таймі переможний м'яч забив Андрій Тотовицький.

На цій стадії команди виявляють переможця за підсумками одного матчу – "Маріуполь" зіграє в півфіналі Кубка України.

"Ворскла" – "Маріуполь" – 1: 2 (1: 1)

Голи: Кулач (13) – Борячук (24), Тотовіцкій (77)

"Ворскла": Шуст, Пердута, Скляр, Кулач, Шарпар, Чеснаков, Одарюк (Кадімян, 71), Матвієнко, Кравченко (Коломоєць, 82), Кобахідзе (Дитина, 64), Даллку

"Маріуполь": Худжамов, Насонов, Білий, Вакуленко, Тищенко, Танковскій, Мишнєв (Неплях, 76), Тотовіцкій (Фомін, 88), Болбат, Борячук, Чурко (Кирюханцев, 82)

Статистика матчу (в дужках – показники першого тайму):

Удари: 4 (1) – 4 (2)

Удари в площину воріт: 5 (3) – 4 (1)

Кутові: 1 (0) – 2 (1)

Поза грою: 1 (0) – 4 (3)

Нагадаємо, що в 1/8 фіналу "Шахтар" здобув супервольову перемогу над "Зорею". "Гірники" перемогли з рахунком – 4: 3, програючи по ходу матчу в два м'ячі.

А київське "Динамо" ледве пройшло "Олександрію", обігравши суперника лише в додатковий час – 3: 2.