"Маріуполь" розгромив "Ворсклу" в Прем'єр-лізі, заробив червону і наблизився до заповітної шістки

4 березня 2020, 16:05
Після перемоги над "Шахтарем" підопічні Юрія Максимова програли "всуху" в гостях

Впевненою перемогою "Маріуполя" над "Ворсклою" завершився сьогодні перший матч дня в українській Прем'єр-лізі. Читайте прогноз, розклад і результати 21-го туру чемпіонату України .

Команда Олександра Бабича відкрила рахунок на своєму стадіоні на 33-й хвилині після пенальті. Французький захисник полтавчан Альюн штовхнув у спину в своїй штрафній Дмитра Мишньова, коли той перебував досить далеко від воріт. І сам постраждалий реалізував удар з "точки". Дивіться відео порушення і голу.

А на самому початку другого тайму господарі зняли всі питання. Дмитро Топалов підхопив м'яч на вході в штрафну площу "Ворскли", підправив під удар і лівою ногою красиво направив м'яч під штангу – 2:0.

Ще один гол "Маріуполь" подарував публіці на трибунах на 80-й хвилині: Сергій Чоботенко замкнув простріл з флангу – 3:0.

Ложкою дьогтю для команди Донецької області стало вилучення вже на останній доданій хвилині Назарія Муравського за дві жовті картки в ситуації, яка цього абсолютно не вимагала.

Читайте онлайн-трансляцію "Шахтар" – "Дніпро-1" – центрального матчу туру.

Після цієї перемоги "Маріуполь" наблизився до шостого місця на відстань одного очка. Адже "Колос" вчора поступився в Києві "Динамо".