"Маріуполь" відзначив повернення тренера "сніжної" розправою над "Львовом"

27 листопада 2020, 22:40
При цьому азовці догравали гостьовий поєдинок у меншості

"Львів" - "Маріуполь"

У п'ятницю, 27 листопада, на "Арені Львів" стартував 11 тур чемпіонату України з футболу. "Львів", який знаходиться на передостанньому місці в турнірній таблиці УПЛ, на своєму полі практично без питань програв "Маріуполю" – 1:3. Після чого азовська команда піднялася в першу п'ятірку Прем'єр-ліги.

Остап Маркевич в цьому матчі повернувся на тренерський місток "Маріуполя" після коронавірусу, і команда як слід відсвяткувала цю подію. Рахунок вже на 12-й хвилині під снігом, що валив у Львові, відкрив Сікан. В середині першого тайму перевагу гостей подвоїв Мишнєв. А Очеретько на 60-й хвилині довів рахунок до розгромного.

"Львів" – "Маріуполь"

Гол престижу на 73-й хвилині у складі "Львова" забив Міубі. А "Маріуполь" догравав кінцівку зустрічі в меншості. Чех, який вийшов за заміну, в грубому підкаті кинувся в ноги Чиряку, після чого побачив перед собою червону картку. Але на рахунок це вже не вплинуло – 3:1.

Раніше "Маріуполь" без тренера і сімох гравців вистояв проти "Руха".