"Маріуполь" виявився сильнішим за "Олександрію": огляд матчу

22 вересня 2018, 17:51
Гол і кращі моменти матчу чемпіонату України в Маріуполі

Футбольний клуб "Маріуполь" обіграв "Александрію"в матчі дев'ятого туру чемпіонату України . Переможний м'яч на свій рахунок записав нападник Руслан Фомін – він відзначився на восьмій хвилині зустрічі . Завдяки цій перемозі " Маріуполь " піднявся на проміжне сьоме місце в турнірній таблиці , а " Олександрія ", яка зазнала третьої поразки в сезоні , ризикує втратити другу сходинку .

"Маріуполь" – "Олександрія" – 1: 0
Гол : Фомін(8)

"Маріуполь":Гальчук , Демір , Биков , Яворський , Тищенко , Мишнєв , Федорчук , Зубков ( Борячук , 75 ) , Ігнатенко , Чурко ( Вакула , 62 ) , Фомін ( Пихаленок ,82).

"Олександрія":Паньків , Шендрик , Бондаренко , Микицей , Цуріков ( Стецков , 46 ) , Запорожан , Ковалець , Банада , Полярус ( Шастал , 68 ) , Задерака , Пономар ( Сітало , 53 ) .

Попередження: Ігнатенко ( 21 ) , Фомін ( 24 ) , Запорожан ( 85).

Нагадаємо , що напередодні дев'ятого туру ЧУ "Шахтар" в Лізі чемпіонів зіграв внічию з "Хоффенхаймом" – 2:2.У Харкові " гірникам " двічі довелося відіграватися .

А "Динамо" в Лізі Європи не втримало переможний рахунок з "Астаною"з Казахстану , пропустивши гол на доданих хвилинах другого тайму .

В свою чергу, полтавська "Ворскла" в Лондоні програла "Арсеналу" з рахунком 2:4,забивши два м'ячі в кінцівці зустрічі .