"Маріуполь" здобув вольову перемогу над "Сталлю"

9 грудня 2017, 16:21
Едгар Малакян і Руслан Фомін забили по два м'ячі

"Маріуполь" - "Сталь" - 4:2

В матчі 19 туру української Прем'єр-ліги "Маріуполь " обіграв " Сталь " . Поєдинок пройшов в суботу в Маріуполі і завершився перемогою команди Олександра Бабича з рахунком 4 : 2 .

Гості першими забили гол : на 25 -й хвилині відзначився Едгар Малакян . Уже в першому таймі " Маріуполь " зрівняв рахунок після точного удару Руслана Фоміна , який у другому таймі оформив дубль . Ще по голу в складі господарів забили Андрій Тотовицький і Сергій Болбат . Крапку в матчі поставив Едгар Малакян , який забив в кінцівці зустрічі .

Після цього матчу в активі " Маріуполя " стало 26 очок втурнірній таблиці чемпіонату України. У "Сталі" залишилося 12 очок і останнє місце .

"Маріуполь" – "Сталь" – 4:2 (1:1)
Голы: Фомін (34), Фомін (67), Тотовицький (78), Болбат (82) – Малакян (25), Малакян (87)
Жовті картки:

В іншому матчі 19 туру чемпіонату України"Карпати" відіграли два м'ячі в поєдинку з "Вересом". Команди зіграли внічию в останньому матчі цього року – 2 : 2 .
У ще одному поєдинку " Чорноморець " і " Зірка " видали результативну нічию – 3 : 3 .