"Маріуполь" обіграв другу команду чемпіонату України

22 вересня 2018, 15:59
Перемогу команді Олександра Бабича приніс єдиний гол Руслана Фоміна

Фото фК "Маріуполь"

В стартовому матчі дев'ятого туру чемпіонату України колишній учасник єврокубків " Маріуполь " на своєму полі обіграв другу команду турнірної таблиці " Олександрію " . Долю матчу визначив єдиний м'яч Руслана Фоміна вже на восьмій хвилині зустрічі .

"Маріуполь" – "Олександрія" – 1: 0
Гол : Фомін ( 8 )

"Маріуполь":Гальчук , Демір , Биков , Яворський , Тищенко , Мишнєв , Федорчук , Зубков ( Борячук , 75 ) , Ігнатенко , Чурко ( Вакула , 62 ) , Фомін ( Пихаленок ,82).

"Олександрія":Паньків , Шендрик , Бондаренко , Микицей , Цуріков ( Стецков , 46 ) , Запорожан , Ковалець , Банада , Полярус ( Шастал , 68 ) , Задерака , Пономар ( Сітало , 53 ) .

Попередження: Ігнатенко ( 21 ) , Фомін ( 24 ) , Запорожан ( 85 ) .

Нагадаємо , що напередодні дев'ятого туру
ЧУ "Шахтар" в Лізі чемпіонів зіграв внічию з "Хоффенхаймом" – 2:2.У Харкові " гірникам " двічі довелося відіграватися .

А "Динамо" в Лізі Європи не втримало переможний рахунок з "Астаною"з Казахстану , пропустивши гол на доданих хвилинах другого тайму .

В свою чергу, полтавська "Ворскла" в Лондоні програла "Арсеналу" з рахунком 2:4,забивши два м'ячі в кінцівці зустрічі .