"Маріуполь" та "Львів" зіграли в результативну нічию

26 серпня 2018, 21:52
Команди забили чотири м'ячі в матчі чемпіонату України

"Львов" увез очко из Мариуполя

Сьогодні в матчі шостого туру чемпіонату України з футболу зустрілися двоє "городян" – "Маріуполь" та "Львів". Поєдинок видався багатим на голи і завершився бойовою нічиєю.

Уже на самому початку матчу гості могли відкривати рахунок. За фол у штрафному рефері призначив пенальті на 6-й хвилині. Однак "Маріуполь" виручив Худжамов, який парирував удар Дуарте. Худжамов і далі продовжував геройствувати, оскільки львів'яни не припиняли атакувати ворота господарів. І домоглися таки свого на другій компенсованій хвилині. Після навісу Парамонов відправив м'яч головою в сітку.

"Маріуполь" відігрався на 49-й хвилині, коли Пихаленок відмінно пробив з розвороту. Але через дві хвилини "Львів" знову вийшов вперед. Дуарте головою забив гол.

Але "Маріуполю" швидко вдалося зрівняти рахунок. На 59-й хвилині Фомін вивів на ворота Чурка, який пробив повз голкіпера.

У компенсований час Федорчук отримав другу жовту картку, але це вже не вплинуло на результат поєдинку. Нічия – 2: 2.

Нагадаємо, що вчора київське "Динамо" втратило очки в Одесі. Кияни зіграли внічию з "Чорноморцем" – 1: 1.

Раніше в шостому турі був зіграний найрезультативніший матч нового сезону в Україні. "Шахтар" в День Незалежності в донецькому дербі, яке пройшло в Києві, обіграв "Олімпік" з рахунком – 5: 2.