"Маріуполь" дотиснув "Арсенал" і вийшов на п'яте місце в чемпіонаті України

3 листопада 2018, 15:54
Рахунок в матчі вдалося відкрити тільки за дев'ять хвилин до фінального свистка

Фото ФК "Арсенал"

В стартовому матчі 14-го туру чемпіонату України" Маріуполь " на своєму стадіоні обіграв " Арсенал " з Києва . Азовці весь матч провели в атаках , але вразити ворота суперника вдалося лише під кінець другого тайму – Вакулки найкраще зіграв після розіграшу кутового .

Після пропущеного гола столична команда побігла відіграватися , відкривши тили , правда , господарі поля не змогли розвинути свій успіх . Завдяки цій перемозі Маріуполь як мінімум до завтра вийшов на п'яте місце в турнірній таблиці чемпіонату України .

Також " Маріуполь " реабілітувався перед власними вболівальниками за ранній виліт з Кубка України . Нагадаємо , клуб , який представляв Україну в єврокубках,
поступився першоліговому "Інгульцю" – 3:1. Правда , варто відзначити , що з 20 – ї хвилини маріупольці грали в меншості .

"Маріуполь" – "Арсенал" – 1:0
Гол: Вакула (81)

"Маріуполь":  Гальчук, Демірі (Кирюханцев, 90), Яворський, Чоботенко, Тищенко, Мишнєв, Федорчук (Ігнатенко, 61), Чурко (Зубков, 61), Пихаленок, Вакула, Борячук.

"Арсенал": Сітало, Дубинчак, Сагуткін, Насонов, Домбровський, Нгейітала, Вакулко, Єрмаченко (Семенюк, 46), Акакпо, Акулінін, Фещук.

Попередження: Федорчук (19), Дубинчак (25), Нгейітала (37), Єрмаченко (44).

Нагадаємо , що сьогодні в центральному матчі чемпіонату України зустрінуться лідери нашого футболу – "Шахтар" – "Динамо" дивитися онлайн можна на нашому сайті в текстовій трансляції.