"Маріуполь" – "Динамо": відео голів та огляд матчу Прем'єр-ліги

25 вересня 2019, 18:53
Команда Олександра Бабича на своєму полі протистоїть футболістам Олексія Михайличенка

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

У середу, 25 вересня, в чемпіонаті України проходить відкладений матч четвертого туру. ФК "Маріуполь" на своєму полі приймає київське "Динамо". Дивіться онлайн Маріуполь – Динамо в трансляції на нашому сайті.

Перший тайм матчу "Маріуполь" – "Динамо" ряснів гострими моментами. Однак на висоті були воротарі команд – Рустам Худжамов і Денис Бойко. У підсумку на перерву суперники пішли за рахунку 0: 0.

Огляд першого тайму матчу "Маріуполь" – "Динамо"

У матчі "Маріуполь" – "Динамо" триває другий тайм ...

Відзначимо, що в поєдинку з азовцями тренер "Динамо" Олексій Михайличенко не може розраховувати на ключового захисника команди Микиту Бурду – він травмував коліно в попередньому матчі і вибув на тривалий термін. Наступного тижня він має перенести операцію в Іспанії.

Не виключено, Бурда повернеться в стрій лише ближче до літа.

Також ми розповідали, що перша перемога в шести матчах зробила Михайличенка кращим коучем УПЛ. Лауреата визначило Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу, прийнявши до уваги розгром, вчинений киянами полтавській "Ворсклі" на її полі з рахунком 5: 0.