"Маріуполь" навіть у меншості дотиснув молодь "Ворскли" в матчі з пенальті і двома вилученнями

16 липня 2020, 19:01
Команда Олександра Бабича тримається на восьмому місці турнірної таблиці

У четвер проходять ще чотири матчі 31-го туру української Прем'єр-ліги. Наш сайт веде онлайн матчу "Динамо" – "Зоря", в якому вирішується доля другого місця.

Першими ж сьогодні зіграли "Ворскла" і "Маріуполь". Як ми повідомляли, головний тренер полтавської команди Юрій Максимов прийняв рішення, що "Ворскла" буде догравати сезон молодіжним складом. Проте дублери б'ються на совість, прагнучи показати свої найкращі якості, і доставляють проблеми опонентам. У четвер дуже непросто довелося гостям з Донецької області. У першому таймі команди м'ячів не забивали. Дивіться найкращі моменти першої половини.

А на першій же хвилині другого тайму 17-річний (!) Євген Павлюк вивів "Ворсклу" вперед після подачі кутового.

Ще через п'ять хвилин гості залишилися в меншості після другої жовтої картки Данила Ігнатенка.

Проте навіть в меншості "Маріуполь" зумів забити два м'ячі і вирвати перемогу – 2:1. Спочатку на 57-й хвилині В'ячеслав Чурко реалізував 11-метровий.

А вже в кінці зустрічі гості просто розкатали полтавський захист, і Ігор Кірюханцев вразив порожній кут воріт на 86-й хвилині.

Цікаво, що незадовго до фінального свистка червону картку побачив і футболіст господарів, так що догравали зустріч суперники в форматі "10 на 10". "Маріуполь" залишився на восьмій позиції, а "Ворскла" опустилася на 10-те місце після перемоги донецького "Олімпіка" над "Львовом".