"Маріуполь" несподівано вилетів з Кубка України, програвши команді з Першої ліги

31 жовтня 2018, 17:33
Претендент на єврокубки не зміг впоратися з "Інгульцем"

Клуб Прем'єр-ліги "Маріуполь" несподівано поступився першоліговому "Інгульцю" в матчі 1/8 фіналу Кубка України. Матч відбувся на полі "Інгульця" в Петрово і завершився впевненою перемогою гостей з рахунком 3:1.

Раніше ми представили анонс матчів 1/8 Кубка України: "Шахтар" чекають колишній свій і його резерв, "Динамо" – трембіти і переносні трибуни.

Господарі поля відкрили рахунок ударом з пенальті, а перед перервою подвоїли перевагу. У другому таймі "Інгулець" довів рахунок до розгромного, але незадовго до перерви гості один м'яч відіграли завдяки пенальті. На більше підопічних Олександра Бабича не вистачило.

"Інгулець" – "Маріуполь" – 3:1
Голи: Козак (24, пен), Хучбаров (45), Кобуладзе (61) – Полегенько (83, пен)

"Інгулець": Ганев, Гончаренко, Солдат, Поднебенной, Кобуладзе, Козлов, Козак (Коваленко, 51), Сичинава, Лупашко, Коцюмака, Хучбаров (Гоменко, 85)

"Маріуполь": Поспєлов, Кирюханцев, Дава, Биков, Полегенько, Білий (Мочевінський, 85), Коробенко (Гальчук, 24), Білоконь, Путря, Бугай, Проданов (Семенихін, 46)

Попередження: Биков (60), Бугай (64)

Видалення: Кобуладзе (82) – Поспєлов (20)

Раніше долю "Маріуполя" ледь не повторило київське "Динамо". "Біло-сині" гостювали у клубу другої ліги "Минай" і програвали після першого тайму в один м'яч. Однак після перерви дубль Шапаренка і гол Гармаша принесли киянам вольову перемогу і, можливо, зберегли роботу Олександру Хацкевичу.