Маріо Балотеллі забив перший гол у Прем'єр-лізі

11 лютого 2015, 00:10
Гол Балотеллі приніс "Ліверпулю" перемогу над "Тоттенхемом" в чемпіонаті Англії

Маріо Балотеллі. Фото AFP

Футболісти "Ліверпуля" добилися перемоги над лондонським "Тоттенхемом" у домашньому матчі 25-го туру чемпіонату Англії. Зустріч в Ліверпулі завершилася з рахунком 3:2 на користь господарів.

На 15-й хвилині нападник мерсисайдців Лазар Маркович відкрив рахунок. Через 11 хвилин Харрі Кейн відновив рівновагу. На 53-й хвилині капітан господарів Стівен Джеррард реалізував пенальті, але "шпори" знову досить швидко відігралися завдяки точному удару Муси Дембеле через 8 хвилин. Переможний гол у "Ліверпуля" на 83-й хвилині провів Маріо Балотеллі, який вийшов на заміну незадовго до цього.

Для італійського форварда цей гол став третім за "Ліверпуль" і першим – в прем'єр-лізі.

"Ліверпуль", що йде на сьомому місці в турнірній таблиці, набрав 42 очки і на відстань одного бала наблизився до "Тоттенхема". Від зони єврокубків мерсисайдців відділяє лише два очки.