Марек Гамшик перевершив рекорд Дієго Марадони

23 грудня 2017, 17:11
Нападник зі Словаччини забив 116 голів за "Наполі" – це абсолютний рекорд клубу

Марек Гамшик. Фото AFP

Словацький півзахисник "Наполі" Марек Гамшик перевершив рекорд чемпіона світу з футболу 1986 року аргентинця Дієго Марадони за кількістю забитих м'ячів за неаполітанський клуб.

Футболісти "Наполі" в суботу проводять домашній матч 18-го туру чемпіонату Італії з "Сампдорією" і ведуть з рахунком 3: 2 після першого тайму. Третій гол господарів забив на 39-й хвилині Гамшик, в активі якого стало 116 м'ячів за неаполітанців, що є абсолютним рекордом клубу.

Марадона забив 115 м'ячів за "Наполі", захищаючи кольори клубу з 1984 по 1991 рік. Гамшик виступає за "Наполі" з 2007 року.

Раніше 16 грудня
Гамшик повторив бомбардирський рекорд Марадони за "Наполі". Той гол в ворота " Торіно " став 115 – м для Гамшика за неаполітанський клуб .

Раніше Гамшик став героєм костюма на Хеллоуін. Образ словацького футболіста приміряла дівчина одноклубника Марека Дріса Мертенса . Сам бельгієць переодягнувся в Лоренцо Інсіньє .

Також ми повідомляли, що Марадона хоче посадити до в'язниці власну дочку. Знаменитий аргентинець звинувачує родичку в крадіжці великої суми грошей . Дієго вважає , що за діями дочок може стояти його колишня дружина – Клаудія Вільяфане .