Марченко пройшов до наступного кола престижного турніру у Франції

25 лютого 2020, 14:12
Українець обіграв німецького тенісиста Маттіаса Бахінгера

Ілля Марченко / Фото: Федерація тенісу України

Ілля Марченко здобув перемогу над німцем Маттіасом Бахінгером на старті французького челленджера. Український тенісист за 2 години і 20 хвилин переграв 266-у ракетку світу і продовжив свою переможну серію до шести матчів.

Ілля Марченко (Україна) – Маттіас Бахінгер (Німеччина) 2: 1 (3: 6, 7: 6 (10), 6: 4)

У другому сеті українець повернувся з рахунку 1: 3, а на тайбрейку відіграв три матч-боли. Долю третього сету вирішив брейк від Марченко при рахунку 2: 2. У кінцівці матчу Ілля в трьох геймах на своїй подачі дозволив супернику взяти лише одне очко.

Раніше ми писали, що Еліна Світоліна ніяк не вийде з піке, а Даяна Ястремська на старті турніру в Катарі зуміла перемогти . Українські тенісистки заробили в Досі майже по 18 тисяч доларів.

раніше Ястремська та Світоліна програли стартовий матч в Катарі в парному розряді . Цікаво, що однією з кривдниць була Фліпкенс, якій Даяна сьогодні помстилася в "одиночці".

Дивіться, як українки Ястремська та Світоліна перемагали на Відкритому чемпіонаті Австралії