Марадона гарно затролив англійців, згадавши свій легендарний гол

1 листопада 2019, 22:16
Дієго вміє підколювати

/ Фото: Instagram

Легенда світового футболу Дієго Марадона потролив англійців відповіддю на запитання про гол рукою в 1/4 фіналу чемпіонату світу 1986 року. Його попросили поділитися думкою щодо того, чи зарахували б його гол, якби система VAR існувала 33 роки тому.

"Хотілося б, щоб у нас була можливість повернути час назад. Я б пообіцяв англійцям, що не заб'ю їм гол лівою рукою. Забив би їм правою рукою", – розповів Марадона.

Нагадаємо, знаменитий гол рукою Марадона забив на 51-й хвилині чвертьфінального матчу ЧС-1986, який проводився в Мексиці.

Зустріч так і завершилася з рахунком 2: 1 на користь аргентинців, які в підсумку стали чемпіонами світу.

Нагадаємо, що раніше Дієго Марадона спростував чутки про те, що у нього діагностовано хворобу Альцгеймера."Все брешуть, всі брешуть. Вони говорять про хворобу Альцгеймера і навіть не знають, що це", – заявив Марадона. Він також сказав, що люди, які страждають цим захворюванням, вмирають, а він йти з життя не збирається.