"МанСіті" відіграв два м'ячі у "Суонсі" і вирвав перемогу після виходу Зінченка на заміну

16 березня 2019, 21:45
"Городяни" здобули вольову перемогу і вийшли в півфінал Кубка Англії

/ Фото: AFP

У суботу, 16 березня, відбувся поєдинок 1/4 фіналу Кубка Англії. "Суонсі", що виступає в Чемпіоншипі, приймав лідера Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті". Господарі почали жваво і до півгодини вели вже в два м'ячі. Спочатку Метт Граймз реалізував пенальті, а потім Берсант Целіна збільшив перевагу господарів.

Нагадаємо, що по ходу тижні Целіна потрапив в комічну ситуацію. У поєдинку проти "Вест Бромвіча" він зголосився пробивати пенальті. І зробив це настільки незграбно, що замість м'яча пробив собі по опорній нозі. Цей пенальті вже нарекли гіршим в історії.

Але повернемося до нашого матчу. На 57-й хвилині Гвардіола зміцнив свою оборону, випустивши українця Олександра Зінченка. А потім і посилив атаку Стерлінгом і Агуеро. Заміни принесли свої плоди. "Манчестер Сіті" вирвав перемогу з рахунком – 3: 2. Спочатку Сілва на 69-й хвилині відіграв один м'яч. Потім на 78-й пощастило Агуеро, після його пенальті м'яч потрапив в штангу, від неї в голкіпера і влетів у ворота. А на 88-й Серхіо відзначився вже чисто.

Раніше ми писали, що український захисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко визнаний кращим гравцем команди в лютому