"Манчестер Юнайтед" в черговий раз зганьбився в чемпіонаті Англії

21 вересня 2014, 17:27
Команда Луї ван Гала поступилася "Лестеру", ведучи в рахунку в два голи

Радамель Фалькао не допоміг своїй команді. Фото

Англійський " Манчестер Юнайтед " в черговий раз засмутив своїх уболівальників. " Червоні дияволи " поступилися на виїзді новачку Прем'єр – ліги " Лестеру " – 3 : 5 .

Початок поєдинку не віщувало біди підопічним Луї ван Гала . Уже у 16 -й хвилині " МЮ " зусиллями Робіна ван Персі і Анхеля Ді Марії вели в рахунку в два голи. Проте " лисиці " не опустили руки і в наступній же атаці скоротили відставання в рахунку . Відзначився Леонардо Ульоа .

У другому таймі " червоні дияволи " Андер Еррера збільшив відрив своєї команди. Проте " Лестеру " знову вдалося в короткий термін наздогнати суперника . На 62-1 хвилині арбітр зустрічі призначив сумнівний пенальті у ворота " МЮ " , який реалізував Девід Нагент , а через дві хвилини відзначився Естебан Камбьяссо .

" Юнайтед " кинули всі сили на ворота суперника за що і поплатилися. Хуан Мата в простій ситуації втратив м'яч , господарі поля провели класичну контратаку , яку точним ударом завершив Джимі Варді .

Після такого удару " МЮ " не зумів відійти , що вилилося в ще один гол " Лестера " – Тайлер Блеккет не за правилами зупинив у своєму штрафному майданчику суперника , за що отримав червону картку . А Леонардо Ульоа з 11 – метрової позначки встановив остаточний рахунок у матчі.

"Лестер" - "Манчестер Юнайтед "- 5: 3
Голи: Ульоа ( 18,83 ) , Нагент ( 62 ) , Камбьяссо ( 64 ) , Варді ( 83 ) – ванн Персі ( 13 ) Ді Марія ( 16 ) , Еррера ( 57 ) .

Вилучення:Блеккет ( 83 ).