"Манчестер Юнайтед" "знищив" ЛАСК в гостьовому поєдинку Ліги Європи

12 березня 2020, 21:57
Команда Сульшера забила супернику п'ять м'ячів

/ Фото: Reuters

"Манчестер Юнайтед" здобув розгромну перемогу над австрійським ЛАСКом в гостях у першій зустрічі 1/8 фіналу Ліги Європи. "МЮ" повів в рахунку на 28-й хвилині, коли Одіон Ігало точно пробив у верхній кут з лінії штрафного майданчика. На 58-й хвилині Деніел Джеймс з меж штрафного вразив правий нижній від воротаря кут. А за вісім хвилин до кінця основного часу матчу Хуан Мата отримав розрізану передачу з глибини поля і реалізував вихід один на один. Довершили розгром господарів Мейсон Грінвуд і Андреас Перейра в компенсований час.

Дивіться найкращі моменти першого тайму:

Дивіться найкращі моменти другого тайму:

Гра у відповідь пвідбудеться 19 березня в Манчестері.

ЛАСК – "Манчестер Юнайтед" 0:5

Голи: 0:1 – 28 Ігало, 0:2 – 58 Джеймс, 0:3 – 82 Мата, 0:4 – 90 Грінвуд, 0:5 – 90 Перейра.

ЛАСК – Шлагер, Ранфтль, Траунер, Рамсебнер, Міхорль, Реннер, Голланд (Гаудум, 76), Фризер (Баліч, 71), Клаусс, Тетте (Рагуж, 61), Райтер.

"Манчестер Юнайтед" – Ромеро, Байї, Вільямс, Магвайр, Шоу, Бруну Фернандеш (Перейра, 78), Мата, Фред, Мактоміні, Джеймс (Чонг, 71), Ігало (Грінвуд, 85).

Попередження: Траунер (33), Клаусс (38), Шоу (47), Рамсебнер (59), Райтер (89).

Дивіться, як "Шахтар" пройшов в 1/16 Ліги Європи "Бенфіку"