"Манчестер Юнайтед" пройшов "Челсі" в Кубку Англії

19 лютого 2019, 00:12
М'ячі Андера Еррери і Поля Погба вивели команду Сульшера в чвертьфінал англійського Кубка

/ Фото: AFP

"Манчестер Юнайтед" здобув перемогу над лондонським "Челсі" у матчі 1/8 фіналу Кубка Англії з футболу. Зустріч, що відбулася в понеділок у Лондоні, завершилася з рахунком 2:0. Голи були забиті у першому таймі, відзначились Андер Еррера (31-а хвилина) і Поль Погба (45).

Нагадаємо, що минулого сезону "Челсі" завоював Кубок Англії. Жеребкування 1/4 фіналу Кубка Англії відбудеться пізніше.

Напередодні стало відомо, що принц Саудівської Аравії купить "Манчестер Юнайтед" за 4,8 мільярда, якщо клуб вийде в Лігу чемпіонів.

За версією компанії Brand Finance, у травні минулого року "Манчестер Юнайтед" посів перше місце у списку найдорожчих футбольних брендів. Вартість бренду "МЮ" оцінюється в 1,895 мільярда доларів, манкуніанці зберегли лідерство в рейтингу.

Нагадаємо, що "Манчестер Юнайтед" заплатив звільненому тренеру Жозе Моурінью 22 мільйони євро. "МЮ" 18 грудня 2018 року оголосив про відставку 55-річного португальського фахівця з посади головного тренера після серії незадовільних результатів.