"Манчестер Юнайтед" здобув третю поспіль перемогу на старті Прем'єр-ліги

26 серпня 2017, 21:53
Команда Жозе Моурінью поки не втрачала очок і не пропустила жодного гола в новому сезоні Прем'єр-ліги

"Манчестер Юнайтед" – "Лестер" – 2:0. Фото AFP

<p>"Манчестер Юнайтед" &ndash; "Лестер" &ndash; 2:0. Фото AFP</p>

" Манчестер Юнайтед " здобув перемогу над " Лестером " в матчітретього туру чемпіонату Англії.

Зустріч на стадіоні " Олд Траффорд " в суботу завершилася з рахунком 2 : 0 на користь господарів , у складі яких відзначилися Маркус Решфорд ( 70 – а хвилина ) і Маруан Феллайні ( 82 – а ) . На 53-й хвилині форвард манкуніанців Ромелу Лукаку не зміг реалізувати пенальті .

Команда Жозе Моурінью поки не втрачала очок і не пропустила жодного гола в новому сезоні Прем'єр – ліги .
Нагадаємо , що раніше в третьому турі чемпіонату Англії " Манчестер Сіті " на доданих хвилинахвирвав перемогу в матчі з "Борнмутом".