"Манчестер Сіті" знову обіграв "Реал" в Лізі чемпіонів після катастрофічних помилок захисту

8 серпня 2020, 08:00
Мадридці сходять з дистанції, а англійський гранд вирушає на чвертьфінал до Португалії

/ Фото: Reuters

Привабливіший з точки зору "вивіски" матч п'ятниці в Лізі чемпіонів відбувся в Англії. На нашому сайті відбувався онлайн матчу "Манчестер Сіті" – "Реал". Однак інтрига в ньому жила недовго.

Після домашньої поразки 1:2 в лютому мадридська команда приїхала в Манчестер із втратою дискваліфікованого капітана-бомбардира Серхіо Рамоса. Захисник стежив за подіями на полі з трибун. Уже на 9-й хвилині господарі вийшли вперед, обікравши Рафаеля Варана, а Рахім Стерлінг чітко відправив м'яч у сітку – 1:0. Щоправда, на 28-й хвилині французький нападник Карім Бензема рахунок зрівняв і подарував підопічним Зінедіна Зідана надію. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

Однак цей вечір став "чорним" для Варана. Захисник "Реала" на 68-й хвилині припустився ще однієї грубої помилки, невдало скинувши м'яч воротареві, а бразильський форвард Габріел Жезус майстерно пробив повз Тібо Куртуа і зняв всі питання – 2:1. "Манчестер Сіті" утримав комфортну перевагу, здобувши другу перемогу над "Реалом" з однаковим рахунком. До вашої уваги – найкращі моменти другої половини.