"Манчестер Сіті" обіграв "Шахтар" в Юнацькій лізі УЄФА в Англії

26 листопада 2019, 19:04
Донецька команда зазнала третьої поразки в п'яти матчах і займає останнє місце в групі

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Продовжує невдало виступати в Юнацькій лізі УЄФА донецький "Шахтар". Сьогодні команда хлопців віком до 19 років (U19) в Англії була розгромлена "Манчестер Сіті" з рахунком 0:5. До речі, о 22:00 розпочнеться матч дорослих в Лізі чемпіонів, онлайн матчу "Манчестер Сіті" – "Шахтар" вже триває на нашому сайті.

Зустріч не заладилася з самого початку для молодих "гірників": на 11-й хвилині Роджерс відзначився на добиванні. А потім в середині тайму протягом трьох хвилин відзначилися Деле-Баширу (дальнім ударом) і Поведа. Тож вже на 27-й хвилині рахунок був 0:3 для української команди.

У другій половині гості намагалися забити хоча б м'яч престижу, але у них це не вийшло. Замість цього отримали два голи в кінцівці від Туайзі і Бернабе, які вийшли на заміни.

"Манчестер Сіті" U19: Базуну, Діонку, Гарсія, Харвуд-Белліс, Огбета, Дойл (Бернабе, 62), Посо, Деле-Баширу, Брааф, Поведа, Роджерс (Туайзі, 64)

"Шахтар" U19: Трубін, Козик, Муравський, Якуба, Драмбаєв (Абдуллаєв, 61), Криськів, Гуров (Рудавський, 46), Судаков, Очеретько (Кобак, 62), Бондаренко, Мудрик

Дивіться найкращі відеомоменти першого тайму

Ця поразка стала для "Шахтаря" третьою в п'яти турах. З двома нічиїми в активі український колектив міцно влаштувався на останньому місці в групі.