"Манчестер Сіті" пропустив найшвидший гол у своїй історії, але обіграв "Хоффенхайм"

2 жовтня 2018, 21:47
Команда Хосепа Гвардіоли набрала перші очки в Лізі чемпіонів

Фото AFP

Суперники донецького "Шахтаря" по груповому етапу Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" і "Хоффейнхам" провели матч другого туру. Вже на 44 секунді рахунок у матчі відкрив Ісхак Белфоділ. "Манчестер Сіті" пропустив найшвидший гол в Лізі чемпіонів у своїй історії. Але городянам знадобилося всього сім хвилин, щоб вирівняти становище на табло – відзначився Серхіо Агуеро.

Незважаючи на такий бурхливий початок, наступного взяття воріт уболівальникам довелося чекати аж до 87-ї хвилини, коли Давид Сільва видряпав м'яч у суперника в штрафному майданчику і відправив його в сітку воріт Бауманна.

Українець Олександр Зінченко потрапив у заявку своєї команди, але весь матч провів на лаві запасних.

"Хоффенхайм" – "Манчестер Сіті" – 1: 2
Голи: Бельфоділь (1) – Агуеро (7), Сільва (87)

"Хоффенхайм": Бауманн, Акпогума, Хогмо, Кадержабек, Пош, Грілліч (Бітенкур, 82), Демірбай, Бренет, Салаї (Крамаріч, 54), Жоелінтон, Бельфоділь.

"Манчестер Сіті": Едерсон, Отаменді (Стоунз, 64), Лапорт, Уокер, Компані, Фернандіньо, Гюндоган (Бернарду Сілва, 68), Стерлінг (Марез, 75), Сільва, Сані, Агуеро.

Попередження: Отаменді (12), Фернандіньо (36), Демірбай (57), Уокер (66), Агуеро (90 + 4)

Нагадаємо, що в цій групі сьогодні донецький "Шахтар" на виїзді зіграє проти французького "Ліона". Початок поєдинку о 22:00. Ми ведемо онлайн-трансляцію матчу "Ліон" – "Шахтар".