"Манчестер Сіті" зганьбив "Челсі": Зінченко віддав дві результативні передачі

10 лютого 2019, 20:10
"Городяни" відвантажили супернику шість м'ячів і вийшли на перше місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги

/ Фото: AFP

"Манчестер Сіті" знищив "Челсі" в центральному матчі 26-го туру чемпіонату Англії. Поєдинок на стадіоні "Етітхад" завершився з хокейним рахунком 6: 0. Одним з героїв зустрічі став український півзахисник Олександр Зінченко. 22-річний футболіст потрапив у стартовий склад своєї команди і став автором двох результативних передач. У першому випадку він асистував Серхіо Агуеро, а в кінці зустрічі допоміг забити Рахіму Стерлінгу.

Додамо, що Агуеро оформив у матчі хет-трик, а Стерлінг – дубль. Ще один м'яч на рахунку Ілкая Гюндогана. Відзначимо, що чотири м'ячі "Сіті" забив "Челсі" в перші 25 хвилин зустрічі.

"Манчестер Сіті" – "Челсі" – 6: 0

Голи: Стерлінг (4, 80), Агуеро (13, 19, 56, пен), Гюндоган (25)

"Манчестер Сіті": Едерсон, Лапорт, Стоунз, Уокер, Зінченко, де Брюйне (Марез, 68), Фернандіньо (Сільва, 75), Бернарду Сілва, Гюндоган, Стерлінг, Агуеро (Габріел Жезус, 65).

"Челсі": Аррісабалага, Рюдігер, Алонсо (Емерсон, 73), Аспілікуета, Давид Луїз, Барклі (Ковачич, 52), Жоржина, Педро (Лофтус-Чик, 65), Канте, Азар, Ігуаїн.

Попередження: Жоржина (60), Алонсо (69), Гюндоган (77).

Раніше ми писали, що Фернандіньо повертається в збірну Бразилії: він боявся грати через погрози з боку уболівальників. Півзахисник став автором автоголу в чвертьфіналі ЧС-2018 і викликав гнів фанатів.