"Манчестер Сіті" оновив цілу низку рекордів чемпіонату Англії

13 травня 2018, 20:45
Команда Хосепа Гвардіоли тріумфально завершила чемпіонський сезон

Фото AFP

"Манчестер Сіті" фінішував на першому місці в турнірній таблиці чемпіонату Англії, маючи в активі 100 очок. У його найближчого переслідувача в особі "Манчестер Юнайтед" – 81 очко. Таким чином, підопічні Хосепа Гвардіоли з 19 очками відриву від найближчого переслідувача в чемпіонський сезон встановили новий рекорд англійської Прем'єр-ліги.

Попереднім рекордсменом до сьогоднішнього дня був "Манчестер Юнайтед" (відрив у 18 очок), який в сезоні-1999/2000 фінішував першим, маючи в активі 91 очко. У його найближчого переслідувача в особі "Арсеналу" в тому сезоні було 73 бали.

106 забитих м'ячів "Манчестер Сіті" упродовж сезону також є новим рекордом турніру. Крім цього, "городяни" здобули 32 перемоги при 16 вікторіях на виїзді, що раніше не вдавалося нікому в Прем'єр-лізі.

Золоті медалі Прем'єр-ліги отримав український легіонер "Сіті" Олександр Зінченко. Раніше ми писали, що представники "МанСіті" приїхали в Радомишль, щоб віддячити Олександру Зінченку.

Нагадаємо, що після того, як "МанСіті" виграв титул, Олександр Зінченко розповів, що випив на честь перемоги в чемпіонаті Англії.

Раніше ми писали, що воротар "Манчестер Сіті" потрапив у Книгу рекордів Гіннесса. Едерсон встановив новий світовий рекорд по дальності польоту м'яча.