"Манчестер Сіті" і "Монако" забили на двох вісім голів в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

21 лютого 2017, 23:48
По два голи на свій рахунок записали Агуеро і Фалькао, колумбієць не зумів реалізувати пенальті

Фото AFP

"Манчестер Сіті" у першому матчі 1/8 фіналу здобув перемогу над "Монако".

Англійці першими вийшли вперед – відзначився Рахім Стерлінг, однак через кілька хвилин Радамель Фалькао зрівняв рахунок, а на останніх хвилинах першої половину гри Кіліан Мбаппе і зовсім вивів гостей вперед.

На початку другого тайму Фалькао заробив пенальті, але реалізувати 11-метровий не зумів. А у відповідь "Монако" отримав гол від Агуеро не без помилки воротаря Даніеля Субашича.

Знову своє слово у матчі сказав Фалькао, який красиво перекинув вийшов з воріт голкіпера Сіті" і знову вивів "Монако" вперед.

Однак втримати бодай нічию гостям сьогодні не вдалося. Спочатку Агуеро оформив дубль, а потім Джон Стоунз, підключившись до кутового, вивів "Сіті" вперед. А на останніх хвилинах Агуеро асистував Лерою Сані.

Матч відбудеться 15 березня в Монако на стадіоні "Луї II".

Онлайн Ліги чемпіонів: "Байєр" – "Атлетико" – 2:4, "Манчестер Сіті" – "Монако" – 5:3

"Манчестер Сіті" – "Монако" – 5:3

Голи: Стерлінг (26), Агуеро (58, 71), Стоунз (77), Сані (82) – Фалькао (32, 61), Мбаппе (40)

"Манчестер Сіті": Кабальєро, Стоунз, Отаменді, Санья, Фернандіньо (Сабалета, 62), де Брюйне, Турі, Сільва, Сані, Стерлінг (Навас, 89), Агуеро (Фернандо, 87).

"Монако": Субашич, Глік, Фабіньо, Менді, Раджі, Лемарен, Бернарду Сілва (Моутінью, 85), Мбаппе (Жермен, 79), Бакайоко (Дірар, 88), Сідібе, Фалькао.

Попередження: Глік (8), Сідібе (25), Агуеро (35), Фернандіньо (40), Отаменді (49), Бакайоко (55), Фалькао (67), Сабалета (73), Бернарду Сілва (76), Фабіньо (81).