"Манчестер Сіті" вдома програв "Базелю", але вийшов у чвертьфінал ЛЧ

7 березня 2018, 23:59
Українець Олександр Зінченко відіграв весь матч в Лізі чемпіонів

Олександр Зінченко відіграв весь матч. фото AFP

Футболісти англійського "Манчестер Сіті" поступилися швейцарському "Базелю" в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, але за сумою двох ігор вийшли в чвертьфінал турніру.

Гра у відповідь відбулася в середу в Манчестері і завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей. На гол Габріеля Жезуса (8-я хвилина) у "городян" швейцарський клуб відповів точними ударами Мохамеда Ельюнуссі (17) і Міхаеля Ланга (72).

Український футболіст "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко вийшов в стартовому складі і відіграв весь матч. Тренер англійського клубу Пеп Гвардіола традиційно поставив українця на лівий фланг оборони.

Перший матч, що відбувся 13 лютого в Базелі, закінчився розгромною перемогою англійської команди (4:0), після чого гра у відповідь перетворилася на формальність.

Суперник "Манчестер Сіті" по чвертьфіналу Ліги чемпіонів визначиться пізніше в ході жеребкування.

У паралельному матчі сьогодні "Ювентус" на виїзді здобув вольову перемогу над "Тоттенхемом"з рахунком 2:1 і пробився до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Після першого тайму "Юве" програвав 0:1.