"Манчестер Сіті" без Зінченка зазнав поразки від "дияволів", яка влаштувала Гвардіолу

30 січня 2020, 00:06
Команда українця пробилася до фіналу Кубка англійської ліги завдяки запасу, зробленому на полі "МЮ"

"Манчестер Сіті" vs "МЮ" / Фото: Reuters

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка англійської ліги "Манчестер Сіті" українця Олександра Зінченка програв на своєму полі "Манчестер Юнайтед" з рахунком 0:1. Єдиний м'яч на 35-й хвилині забив сербський півзахисник гостей Неманья Матич. Наш сайт здійснював онлайн матчу Манчестер Сіті – Манчестер Юнайтед 0:1- з яскравими фото, відео і коментарями ключових моментів поєдинку.

Проте, не зважаючи на домашню поразку від "червоних дияволів", "Манчестер Сіті" вийшов до фіналу Кубка англійської ліги, де 1 березня на лондонському "Вемблі" зустрінеться з "Астон Віллою". Перепустку до фіналу турніру команда Хосепа Гвардіоли завоювала завдяки виїзній перемозі над "МЮ", здобутій 7 січня з рахунком 3:1.

Відзначимо, що український легіонер "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко за повторним матчем з "МЮ" спостерігав з лави запасних – Гвардіола вирішив обійтися без послуг найдорожчого гравця України, який останнім часом втратив місце в основі "городян".

Додамо, що останні 15 хвилин матчу з "МанСіті" "Манчестер Юнайтед" провів у меншості – автор єдиного гола у гостей Неманья Матич був вилучений за дві жовті картки.

Манчестер Сіті – Манчестер Юнайтед – 0:1 (перший матч – 3:1)
Гол: Матич, 35
Манчестер Сіті: Браво – Вокер, Родрі, Отаменді, Канселу – Марез (Д.Сілва, 67), Гюндоган, Де Брейне (Стоунз. 90) – Б.Сілва, Агуеро (Габріель Жезус, 90+3), Стерлінг
Манчестер Юнайтед: Де Хеа – Лінделеф, Магвайр, Шоу (Мата, 79) – Ван-Біссака, Фред, Матич, Вільямс – Лінгард (Перейра, 65) – Грінвуд (Джеймс, 46), Мартіаль
Попередження: Родрі, Отаменді – Матич
Вилучення: Матич (76)

Дивіться, як "МанСіті" громив в ЛЧ загребське "Динамо" (4:1)

Дивіться, як "МЮ" громив в Лізі Європи "Алкмаар" (4:0)