"Манчестер Сіті" без українця Зінченка увійшов в історію, забивши 5 голів за 18 хвилин

21 вересня 2019, 20:01
"Манчестер Сіті" забив вісім м'ячів "Уотфорду" в матчі чемпіонату Англії

/ Фото: AFP

Без українського футболіста Олександра Зінченка, який не потрапив в заявку на матч шостого туру англійської Прем'єр-ліги, гравці "Манчестер Сіті" розгромили "Уотфорд". Зустріч в Манчестері завершилася з непристойним рахунком 8:0 на користь діючих чемпіонів, які познущалися над аутсайдерами сезону. У переможців хет-трик оформив Бернарду Сілва (15, 48 і 60-а хвилини), по разу відзначилися Давид Сільва (1-а), Серхіо Агуеро (7-а, з пенальті), Ріяд Марез (12-а), Ніколас Отаменді (18-а) і Кевін де Брюйне (85-а).

Підопічні Хосепа Гвардіоли встановили унікальне досягнення: "Манчестер Сіті" став першою командою в історії англійської Прем'єр-ліги, що зуміла забити п'ять м'ячів за 18 хвилин. Крім того, "МанСіті" не вистачило всього одного м'яча для повторення найбільшого рахунку в чемпіонаті, який був встановлений в 1995 році, коли "Манчестер Юнайтед" розгромив "Іпсвіч Таун" (9:0).

"Манчестер Сіті" з 13 очками піднявся на друге місце в таблиці чемпіонату Англії, відстаючи на два бали від "Ліверпуля", який провів на одну гру менше. "Уотфорд" зазнав четвертої поразки в шести матчах нового сезону і йде на останній сходинці з двома очками в активі.