Малиновський заробив пенальті, але "Аталанта" його не забила й розійшлася з "Інтером" нічиєю

12 січня 2020, 10:57
Міланська команда піднялася на "чисте" перше місце, а клуб українця – на четверте

/ Фото: Reuters

Захоплюючим вийшов поєдинок італійської Серії А, в якому "Інтер" приймав "Аталанту" українця Руслана Малиновського. Міланський гранд бореться за лідерство з "Ювентусом", а кривдники "Шахтаря" в Лізі чемпіонів намагаються знову пробитися в елітний єврокубок. До слова, ми писали, що "Інтер" погодив контракт з півзахисником "Тоттенхема".

Господарі відкрили рахунок на четвертій хвилині, коли Лаутаро Мартінес скористався передачею Ромелу Лукаку – 1:0. Однак після цього "Інтер" вирішив діяти від оборони і в підсумку ледь не програв. Добре влився в поєдинок український півзахисник Руслан Малиновський, який вийшов на заміну на 53-й хвилині. Спочатку він влучив у штангу! Потім на 75-й хвилині активно взяв участь в боротьбі в штрафної – м'яч відлетів до Робіна Госенсу, і той відновив рівновагу – 1:1.

Читайте розклад, прогноз і результати 19-го туру чемпіонату Італії

А за три хвилини до завершення основного часу проти Малиновського порушили правила у штрафному майданчику і суддя призначив 11-метровий. Однак Луїс Муріель не зміг переграти Саміра Хандановича з "точки". Дивіться відеоогляд всього матчу.

За такого розвитку подій "Інтер" повинен бути задоволений набраним одним очком. Підопічні Антоніо Конте вийшли в лідери чемпіонату, проте "Ювентус", маючи на одну гру менше і очко відставання, ввечері буде битися з "Ромою" Пауло Фонсеки.

Читайте про те, що капітан "Лаціо" встановив унікальне досягнення.