Маліновський забив гол зі штрафного і допоміг "Аталанті" повернути друге місце в Італії

29 липня 2020, 08:05
Український півзахисник забив дев'ятий гол в сезоні

Руслан Маліновський. Фото: REUTERS/Alberto Lingria

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Маліновський знову став героєм своєї команди. У матчі37-го туру чемпіонату Італії "Аталанта" на виїзді здобула вольову перемогу над "Пармою" (2:1). Один з м'ячів забив український футболіст.

Українець почав поєдинок на лаві запасних, але вже в перерві Джанпьеро Гасперіні змушений був випускати Маліновського, оскільки його команда програвала. Українець виправдав довіру тренера і на 70-й хвилині реалізував удар зі штрафного, потужно пробивши крізь стінку з гравців "Парми".

А на 84-й хвилині колишній гравець харківського "Металіста" Алехандро Гомес дальнім ударом приніс своїй команді вольову перемогу і важливі три очки. Після цієї зустрічі "Аталанта" вийшла на друге місце в турнірній таблиці Серії А і чекає результату матчу "Інтера", який сьогодні пізніше зустрінеться з "Наполі".

Маліновський забив свій дев'ятий гол у поточному сезоні. Також на його рахунку сім результативних передач. У минулому турі Маліновський ледь не приніс перемогу "Аталанті" над "Міланом", але не забив пенальті .

"Парма" – "Аталанта" – 1:2
Голи: Кулусевскі (43) – Маліновський (70), Гомес (84)

"Парма": Сепе, Дермаку, Дарміан, Бруну Алвеш, Гальйоле (Пеццелла, 83), Кулусевскі, Куцка, Капрарі (Сілігарді, 79), Барілла (Якопоне, 83), Жервіньо (Карамо, 67), Куртіч.

"Аталанта": Голліні, Кастань, Паломіно (Хатебур, 36), Шутало (Гімшіті, 46), Госенс, Пашаліч (Маліновський, 46), де Рон, Гомес (Тамез, 85), Фройлер, Кальдара (Муріель, 61), Сапата.

Попередження: Блазня (6), Дарміан (19), Куцка (45).