Малиновський взяв участь у рекордному розгромі "Аталанти" в чемпіонаті Італії

26 січня 2020, 00:16
Команда українського півзахисника розгромила "Торіно" і тримається на четвертому місці

/ Фото: Reuters

У суботу відбулося три матчі 21-го туру в італійській Серії А. Два з них завершилися перемогами гостей, а ще в одному м'ячів не забивали. Читайте прогноз, розклад і результати 21-го туру чемпіонату Італії.

Найвидовищніший і цікавий для українців матч пройшов у Турині. Тут середняки з "Торіно" приймали "Аталанту" Руслана Малиновського, яка бореться за четверте місце з "Ромою". Зустріч обернулася для господарів справжньою катастрофою: вони були розбиті з рахунком 7:0! Вже до перерви Йосип Ілічич, Робін Госенс і Дуван Сапата з пенальті забили три м'ячі. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

У другій половині Ілічич оформив хет-трик і на 71-й хвилині за рахунку 5:0 поступився місцем на полі Руслану Малиновському. Після цього гравці "Торіно" отримали дві (!) червоні картки, а колумбієць Луїс Мюріель оформив дубль і висвітлив на табло непристойні цифри 0:7. Цікаво, що форвард вийшов на заміну на 83-й хвилині, забивши один м'яч з 11-метрового, один – з гри. До вашої уваги – моменти другого тайму.

Ця перемога виявилася для "Аталанти" найбільшою в сезоні. Хоча команда Джана П'єро Гасперіні любить громити суперників. З рахунком 7:1 був обіграний "Удінезе", 5:0 – "Мілан" і "Парма", 4:1 – "Сассуоло", 3:0 – "Брешія" і "Шахтар".