Малиновський і компанія продовжили чорну смугу колишньому тренеру "Шахтаря"

16 лютого 2020, 08:09
"Аталанта" наближає відставку португальського наставника Паулу Фонсеки

"Аталанта" - "Рома"/Фото atalanta.it

15 лютого в чемпіонаті Італії стався один з ключових поєдинків у боротьбі за четверте місце в Серії А, яке дає право виступати в Лізі чемпіонів. У Бергамо "Аталанта" українця Малиновського приймала головного конкурента в боротьбі за ТОП-4, столичну "Рому" Паулу Фонсеки, і завдала їй третьої поразки поспіль. Раніше ми писали, що "Болонья" зробила подарунок своєму тренеру, обігравши римлян.

Руслан Малиновський залишився в запасі на цей матч, і Гасперіні випустив українського півзахисника на поле вже на 83-й хвилині, коли потрібно було утримати переможний результат. Перед самою перервою "Рома" зуміла вийти вперед зусиллями Едіна Джеко. Але пауза в 15 хвилин пішла господарям на користь.

Вже за перші чверть години після відновлення гри "Аталанта" не тільки відігралася, але й вийшла вперед стараннями Паломіно і Пашаліча. 2:1 – і бергамці залишаються на четвертій позиції в Серії А і відриваються на шість очок від "Роми".

"Аталанта" – "Рома" – 2:1
Голи: Паломіно, 50, Пашаліч, 59 – Джеко, 45
"Аталанта": Голліні, Паломіно, Толой, Гозенс, Хатебур, Джімсіті, Фройлер, Гомес (Мюріель, 86), де Роон, Ілічіч (Малиновський, 83), Сапата (Пашаліч, 59)
"Рома": Лопес, Спінаццола, Б.Перес, Манчіні (Верету, 68), Смоллінг, Фасіо, Перотті (Вільяр, 78), Пеллегріні, Мхітарян, Клюйверт (К.Перес, 62), Джеко.