Малиновський: "Гол збірної Фінляндії більше безглуздий, ніж награний"

11 червня 2017, 22:07
Півзахисник української збірної – про матч проти Фінляндії у відборі на ЧС-2018

Руслан Малиновський. Фото ФФУ

Півзахисник донецького "Шахтаря" і збірної України Руслан Малиновський прокоментував перемогу команди над Фінляндією (2: 1) у відборі на ЧС-2018.

"Важка, але важлива перемога для збірної. Суперник теж намагався перемогти, все-таки грали вдома. Поле швидке було, слизьке, трохи важко, але нічого. Ми терпіли – треба було реабілітуватися після товариського матчу і взяти три очки. Трішки неправильно ми почали грати в першому таймі, але тренерський штаб нам зробив зауваження і в другому таймі ми більше контролювали гру, особливих шансів у них не було. Гол, який вони забили, більше безглуздий, ніж награний.

Білі ночі? Андрій Миколайович говорив – закривайте вікна, щоб виспалися, інакше при світлі буде важко спати. Але це була не головна проблема. Перспективи збірної – чудові. Треба виходити на кожну гру і вигравати. Спасибі, що стільки людей приїхало. Більше було українських уболівальників, ніж фінських. Приємно при такій атмосфері грати. Це теж запорука перемоги. Далі? Будемо відпочивати. Поїдемо на весілля Сергія Болбата з Максимом Малишевим. Щоправда, запізнимося трішки. Але нічого ", – сказав Малиновський.

Нагадаємо, голами у складі збірної України відзначилися Євген Коноплянка та Артем Бесєдін, у фінів забив Йоел Пог'янпало.