Малиновський ледь не приніс перемогу "Аталанті" над "Міланом", але не забив пенальті

25 липня 2020, 08:27
Команда українського півзахисника залишилася на другому місці після гостьової нічиєї

Руслан Малиновський в грі з "Міланом" / Фото: Reuters

У п'ятницю пізно ввечері відкрився 36-й тур італійської Серії А. Наш сайт вів онлайн-трансляцію матчу "Мілан" – "Аталанта". Команда з Бергамо б'ється за друге місце в чемпіонаті з "Інтером" і "Лаціо", а "россо-нері" – за п'яте з "Ромою".

І українець Руслан Малиновський, і головна зірка "Мілана" – швед Златан Ібрагімович – вийшли в стартових складах своїх команд. Зустріч вийшла досить рівною з невеликою кількістю гольових моментів. Рахунок на 14-й хвилині шикарним ударом зі штрафного з лівого флангу відкрив турок Хакан Чалханоглу. А на 26-й хвилині "Аталанта" отримала шанс відновити рівновагу. Після перегляду VAR рефері призначив пенальті за порушення правил проти Малиновського: Білья наступив на ногу українцеві в штрафному майданчику. Руслан сам зважився бити 11-метровий, але Джанлуїджі Доннарума з досить прямолінійним ударом нашого земляка лівою ногою впорався.

Дізнавайтеся розклад і результати 36-го туру чемпіонату Італії, дивіться таблицю.

Однак ще до перерви колумбієць Дуван Сапата допоміг "Аталанті". М'яч вдало відскочив до 29-річного форварда і той вдало ним розпорядився – 1:1.

Тим часом колишній захисник збірної України отримав новий контракт в Греції.

У другому таймі зустріч проходила спокійніше, хоча опоненти могли змінити рахунок, але не зрослося. У гостей небезпечно били Муріель і Гомес, а удар Бонавентури прийшовся в стійку. До речі, Луїс Муріель вийшов на поле на 57-й хвилині замість Малиновського, який навряд чи може занести матч з "Міланом" собі в актив. Дивіться огляд всього поєдинку.