Максим Тейшейра влаштував шоу на стадіоні "Динамо": відео голів матчу "Олімпік" – "Львів"

13 червня 2020, 22:17
Завдяки двом м'ячам свого французького легіонера "Олімпік" здобув впевнену перемогу над львів'янами

У заключному суботньому матчі 26-го туру чемпіонату України донецький "Олімпік" за порожніх трибун стадіону "Динамо" в Києві обіграв "Львів" з рахунком 2:0. Це було протистояння в нижній шістці турнірної таблиці, найгірша команда якої за підсумками сезону має опуститися в Першу лігу.

Суху перемогу "Олімпіку" приніс дубль французького півзахисника команди Максима Тейшейри, який у другому таймі вразив ворота "Львова" двічі з інтервалом в 30 хвилин. Цей результат помітно підвищив шанси "олімпійців" на збереження прописки у найвищому дивізіоні.

Огляд матчу "Олімпік" – "Львів" (2:0)

Олімпік – Львів – 2:0
Голи:
Тейшейра, 54, 84
Попередження: Романовський, Цимбалюк, Зотько, Кичак – Шина, Борзенко, Татарков, Альваро, Нич

Статистика матчу "Олімпік" – "Львів" (2:0)

Нагадаємо, в першій грі 26-го туру української Прем'єр-ліги "Маріуполь" зіграв внічию з "Ворсклою" 1:1. У тій зустрічі обидва голи також були забиті в другому таймі.