Макгрегоре, бійся! Українські бійці виграли чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств

21 листопада 2019, 17:56
Зі світової першості в Сінгапурі збірна України привезла 11 медалей різного ґатунку

Збірна України з ММА

Команда Української федерації змішаних бойових мистецтв виграла чемпіонат світу з цього брутального і мегапопулярного виду спорту, що завершився в Сінгапурі. Українські бійці завоювали там п'ять золотих, три срібні і три бронзові медалі. Раніше ми розповідали, що на турнірі у Волгограді українського Доктора "вирубали" ногою в щелепу.

Переможцями світової першості з ММА в Сінгапурі за участю 44 країн стали Роман Сиркін (до 52,2 кг), Денис Бондар (до 61,2 кг), Ігор Шмиголь (до 65,8 кг), Єгор Костюченко (до 77,1 кг ) і Валентина Семаль (до 47,6 кг). Срібних медалей удостоїлися Артур Воробйов (до 77,1 кг), Еміль Усейнов (від 93 кг) і Людмила Ілюк (до 52,2 кг). Щодо бронзових нагород, то їхніми володарями стали Дарина Іванова (до 56,7 кг), Дар'я Чибісова (до 61,2 кг) та Ірина Піцик (до 72,6 кг).

Отже, з 11 медалями українська команда стала першою в загальному заліку чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств у Сінгапурі.

Раніше ми писали, що боєць ММА, яка виходила в хіджабі, померла на турнірі у Великій Британії. Саїда Саї Алетаха померла наступного дня після бою. На жаль, летальні випадки в спортивних єдиноборствах останнім часом – не рідкість.